אביב עזריה: אני יכול ומסוגל לשחק בליגות הגבוהות

בגיל 24 אביב עזריה חוגג עלייה לליגה ב' במדי הפועל איחוד בני ג'ת ומתארח לראיון באתר ליגה ומדבר על העונה, הקריירה האישית והשאיפות לשחק בליגות הגבוהות.

שלום אביב עזריה, ברכות לרגל העלייה שתף בהרגשה ?

הרגשה מאוד משמחת, כיף גדול לעלות ליגה מאושר מאוד.

הקבוצה חגגה במהלך השבוע האחרון את חגיגות העלייה ברחבי העיר שתף בחוויה ?

חוויה מדהימה להסתובב ברחבי העיר ולקבל כבוד מכל תושבי העיר, זאת הרגשה מיוחדת לראות את הכבוד וההערכה שזכינו לקבל מהתושבים.

האמנת, בכל זאת הקבוצה בעונה שעברה שיחקה במחוז יזרעאל והעונה עברה למחוז השרון אחד מהמחוזות הקשים בליגות ג' ?

ברור שהאמנתי, מאז שהגעתי ראיתי את הרמה באימונים וראיתי שיש המון שחקנים שהמקום שלהם הוא לא בליגה הזאת ואני שמח שהשגנו את המטרה שהצבנו לעצמנו.

הקבוצה לאורך העונה הציגה משחק כדורגל התקפי וטוב הבא לידי ביטוי במיקום הקבוצה כמוליכת הליגה, מה הסוד לכך ?

הסוד לכך הוא קודם כל שיש לנו מאמן מצויין שעובד איתנו הרבה על משחק ההתקפה, אני שמח שזה בא לידי ביטוי במגרש במשך העונה.

לא פחות משלושה קבוצות נאבקו על כרטיס העלייה לליגה ב', שמשון כפר קאסם, עירוני אריאל, בני קלנסווה מה היתרון שהיה לג'ת על פני יתר הקבוצות במאבק העלייה ?

אני חושב שהיתרון שלנו היה בצד המנטלי, באנו מוכנים לכל משחק באמונה עצמאית יותר מהקבוצות שנלחמו איתנו בצמרת.

17 שערים העונה כיצד מסכם את את העונה בפן האישי ?

17 שערים כשלעצמו זה נתון יפה, אבל אני יודע שאני יכול לתת עוד הרבה יותר אבל בסופו של דבר אני שמח שהשערים שלי עזרו לקבוצה להעפיל ליגה ולהשיג את המטרה.

רק בן 24 ורבים מגדירים את אביב עזריה כאחד הכישרונות הגדולים בליגות הנמוכות, מה חסר על מנת שאביב עזריה ישחק בליגות הגבוהות ?

אני חושב שאני יכול ומסוגל לשחק בליגות הגבוהות. הוכחתי את זה כבר בעבר בליגה הלאומית עם הפועל רמת גן העפלתי איתה יחד לליגת העל והייתי בורג חשוב בקבוצה, אז ומאז דברים התחברו לי קצת פחות טוב. כל מיני פציעות וחוסר מזל שגרמו לכך שהתחלתי שוב מההתחלה אבל אני מאמין הכל לטובה וברוך השם אני נמצא היום במקום שטוב לי ואני מאושר בו. עכשיו הפנים קדימה לעונה הבאה, להמשיך ביכולת הטובה בכל הכוח ובכדורגל הכל דינמי ומשתנה מהר ואני מאמין בעצמי שדרך עבודה קשה אני יכול לחזור עוד לרמות הגבוהות בארץ.

לסיום בעוד חמש שנים אביב עזריה היכן ישחק ?

איפה שהשם יחליט אהיה ואשחק בו.

שתף: