צילום: אלי שמואלי

"במתכונת שיש לנו כרגע זה לא יספיק כדי לעלות ליגה"

רונן ויינשטיין מאמנה של הפועל הוד השרון מי שהיה נראה כבר מחוץ למועדון  מתארח לראיון אצל שי יהודה באתר ליגה, מספר על הסיבה להישארות שלו, על המטרות של הקבוצה לאחר עזיבת השחקנים והקיצוץ בתקציב, ואיך הם נערכים למשחק מול כפר ברא בחוץ. יצאנו לדרך…

רונן, בסופו של דבר נשארת במועדון הפועל הוד השרון למרות שהיה נראה שאתה כבר בדרך החוצה, מהי הסיבה להישארות ?

"הסיבה העיקרית שנשארתי היא בגלל שחקנים שאני הבאתי ובאו בגללי, והרגשתי שאני מחוייב אליהם, וברגע שהם ביקשו ממני שאני אשאר איתם עד שהדברים יסתדרו אז הסכמתי ולקחתי הכל הצידה".

אתם כרגע נמצאים במקום הראשון בטבלת ליגה ב' דרום א', אך שוחררו שחקנים רבים ועיקריים בקבוצה האם המטרה היא עדיין לעלות לליגה א' בתום העונה ?

"נכון להיום הסגל שנמצא בקבוצה זה לא סגל שיכול לעלות ליגה, אני לא בא לפגוע באף שחקן אבל יש כאן המון שחקנים צעירים שהם חסרי ניסיון, בשביל לעלות ליגה צריך סגל עמוק ואיכותי, שבמקרה של פציעות שיהיה גם ספסל טוב ואיכותי, ועובדה שהיה לנו סגל טוב ורחב אז הוא בא ועשה את העבודה על הצד הטוב ביותר והוצאנו תוצאות יפות ולא הוריד מהאיכות של הקבוצה, במתכונת שיש לנו כרגע זה לא יספיק כדי לעלות ליגה".

היום במסגרת המחזור התשיעי בליגה ב' דרום א' אתם תתארחו למשחק אצל הפועל כפר ברא איך אתם נערכים לכך?

"בגדול אין לנו הכנות מיוחדות, אנחנו נערכים כמו לכל משחק, רק מבחינתי זה שונה מאוד להיערך למשחק כשאתה בלי שישה שחקנים שהיו לך בהרכב, וזה לא הכי פשוט. אבל עובדה שביום שישי שיחקו שחקנים צעירים שהשלימו את המשימה ועמדו בה בצורה הכי בוגרת והכי מחייבת, וכל הכבוד להם. מקווים לתוצאה טובה בעזרת השם".

רונן ויינשטיין, נשאר לצד השחקנים שצירף בפתיחת העונה לקבוצה. צילום: אלי שמואלי.

שתף: