הילד גדול: עירוני נשר מנצחת 0-1 את צור שלום

במיני דרבי הצפוני, פגשה צור שלום את עירוני נשר. צור שלום נעצרה במשחק לאחר שלושה ניצחונות רצופים, האחרון שבהם היה תבוסה שהביסה את הפועל ירושלים בביתה. מנגד עירוני נשר בעונה לא הכי טובה, נמצאת מתחת לקו האדום אך אוספת שש נקודות יקרות מאוד משני ניצחונות רצופים. מאת: מאור בכר.

המשחק לא התעלה לרמה גבוה אולי בגלל מזג האוויר החורפי. עירוני נשר צריכה להודות רק לשחקן אחד, עלי כנעאנה שכבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-52'. לא ברור מה השחקן הזה עושה בליגה א'. הרגע הביזארי והמשעשע של המשחק התרחש בדקות הסיום כשאל המגרש פרץ כלב מסוג רועה גרמני, שהשתעשע יחד עם שוער צור שלום עד שהוצא מתחומי המגרש. 1-0 בסיום לנשר שמגדילה את הפער מהאחרונות בטבלה ומתקרבת לחוף מבטחים.

שלומי פרץ, הבעלים של עירוני נשר מסר בסיום לאתר ליגה: " מיהרו להספיד אותנו שאנחנו היורדת הבטוחה אבל בשתי הניצחונות האחרונים על שתי קבוצות צמרת הוכחנו שאנחנו לא מוותרים כל כך מהר למרות התקציב הנמוך בליגה . השינוי הגדול אצלנו בא עם החתמתו של הבלם בני סימן טוב, מהלך שהתברר כבינגו. בני זה בעל הבית במגרש ומנהיג, מה שהיה מאוד חסר לנו . הניסיון והמחויבות שלו הביאו הרבה שקט לקבוצה ובמיוחד להגנה, עובדה שגם לא ספגנו בשני המשחקים האחרונים משהגיע בני. יחד עם עמית אמזלג שנתן משחק הקרבה גדול היום והיה הטוב במגרש יש לנו את 2 המנהיגים שזה בדם שלהם ואנחנו התברכנו בזה. אני מקווה שעמית יישאר איתנו כי הוא מעל הליגה . וכמובן בל נשכח את עלי כנאנה שזה עניין של זמן עד שנראה אותו בליגות הגבוהות. היום היה ניצחון גדול במגרש ביתי מובהק ואחד הקשים ביותר שהרבה קבוצות ישאירו שם נקודות. זה היה ניצחון של משחק לחימה ונחישות . לא היה ספק לכל אורך המשחק מי הקבוצה שרצתה יותר לנצח ולכן הנקודות הגיעו לנו והניצחון היה בצדק. עכשיו יוצאים לפגרה שדווקא לא באה לנו בזמן כי היינו בתקופה טובה אבל לפחות נצא עם חיוך ועם הרבה אופטימיות לעתיד. נעשה כמה שינויים בתקווה לעמוד במטרה שלנו שכרגע זה להישאר בליגה".

צילום: ליגה.

שתף: