*צילום תמונה: גבי אלאלוף, הפועל ראשל"צ

חולון הדהימה את הפועל ראשל"צ עם פתיחת הפליאוף כשניצחה את מחזיקת הגביע באולמה

פתיחת הפליאוף בליגת ווינר בכדוריד מבשרת, ששלב ההכרעה של העונה הולך להיות אטרקטיבי ומותח במיוחד, ואולי-אולי גם המפתיע ביותר לו זכינו מזה שנים. מ.כ יובלים חולון רושמת את אחת ההפתעות הגדולות – ועולה ליתרון 0:1 בסדרת רבע הגמר עם ניצחון חוץ 29:31 על הפועל אלטשולר שחם ראשל"צ, מחזיקת הגביע ומי שסיימה את הליגה במקום הראשון. חולון יכולה להדיח את הפועל ראשל"צ כבר ביום שני, כשהיא תארח אותה ב"קציר". עידן מימון מאמן הפועל, ועומרי מימון מאמן חולון, הורחקו במהלך המשחק שנערך בנחלת יהודה.

א.ס SGS רמה"ש מנחילה לאלופה מכבי פוליווד ראשל"צ הפסד ביתי – 29:32, והיא יכולה להדיח אותה גם כן כבר ביום שני מהפליאוף, כאשר היא תארח אותה באולמה 'אורנים'.

שתי סדרות פליאוף כבר מבטיחות לנו משחק שלישי ומכריע – זו בין מכבי קסטרו ת"א לבין הפועל SP מצרפלס אשדוד, בה המשחק היום הסתיים בשיוויון 24:24, וזו בין בני הרצליה לעירוני רחובות שגם כן לא הוכרעה היום – 37:37 (ולדיצה סטויאנוביץ', כוכבה של הרצליה, ספג הרחקה בכרטיס כחול – ויחמיץ לפחות את המשחק הבא ביום שני).

בבית התחתון – הפועל ר"ג (מקום 9, 17 נק') קרובה להבטיח את ההישארות שלה בליגת העל, לאחר ניצחון 27:30 על א.כ נס ציונה (מקום 11, 11 נק'). מכבי קרית מוצקין (מקום 10, 14 נק') מבטיחה מעשית את המקום במשחקי המבחן, לאחר שניצחה 15:23 את הפועל קרית אונו (מקום 12, 7 נק').

קרית אונו טרם ירדה ללאומית, והיא תתארח ביום שני בנס ציונה במשחק שיכול להכריע או להוביל לתפנית – כמובן גם לגבי נס ציונה.

*צילום תמונה: גבי אלאלוף, הפועל ראשל"צ

שתף: