*צילום פייסבוק מכבי טמרה

לקראת המחזור ה-8 ליגה ב' צפון א'

המחזור ה-8 בליגה ב' צפון א' יתקיים בסוף השבוע, במוקד:  בני "ממבע" הגולן והגליל – מכבי בני נחף. מאת: מאור בכר.

בית"ר נהריה- צעירי טמרה, שישי 13:00.

נהריה מארחת את המשחק אמנם הפסידה במשחק הקודם לעארבה אבל זהו הפסד שני בלבד בחמשת המחזורים האחרונים ולמעשה ההפסדים היחידים שלה העונה, כשמנגד היא רושמת גם ארבעה ניצחונות שממקמים אותה במקום החמישי בטבלה עם שנים עשר ניצחונות, מרחק של חמש נקודות מהמקום הראשון. מנגד טמרה לאחר התיקו המאופס במחזור האחרון מול עכו ניצבת במקום השמיני עם תשע נקודות כשהיא עם שני ניצחונות ושני הפסדים עד כה. במפגשים בין השנים כל אחת מהקבוצות ניצחה את השנייה.

סקציה מעלות תרשיחא- צעירי כפר כנא, שישי 12:55.

מעלות תארח את קרב התחתית המעניין של ליגה ב', צפון א'. מהצד האחד מעלות עם פתיחת עונה טובה והתבוסה שהנחילה לעכו אך מאז לא ראתה ניצחון מה שדרדר אותה למקום השלוש עשר. מנגד מצבה של כפר כנא מר יותר כשהיא טרם ראתה ניצחון והיא תצטרך להשקיע מאמצים כבירים על מנת לא להגיע לליגה ג'.

יקיר בן הרוש, יחזק את צעירי כפר כנא. צילום: עודד חסין דאבל פס.

מ.ס בני ממב"ע הגולן הגליל-מכבי בני נחף, שישי 14:00.

הקבוצה מהגולן תארח את הקבוצה מנחף על קרב על המקום השני שיכול לקרב את אחת מהם במידה של ניצחון אל טמרה שבמקום הראשון. ממבע מגיעה למשחק אחרי התיקו מול כאבול כשהיא רושמת שני הפסדים עד כה העונה. מנגד בני נחף רוצה להמשיך ברצף הטוב כשהיא טרם הפסידה העונה.

מכבי עירוני טמרה-מכבי ירכא, שישי 14:00.

מכבי טמרה תנסה להמשיך את המומנטום החיובי שלה כשהיא עם חמישה ניצחונות ושני תוצאות תיקו. מנגד הקבוצה מירכא מגיעה למשחק מהמקום ה-12 כשהיא מובסת במחזור האחרון על ידי ממב"ע הגולן גליל והיא תרצה לחזור למסלול הניצחונות ולטפס מעלה בטבלה.

הפועל בועיינה-אחווה כפר מנדא, שישי 14:00.

קרב אמצע טבלה צפוי במחזור הנוכחי כאשר בועיינה מארחת המשחק במקום השני עם 16 נקודות כשהיא מביסה במחזור האחרון את מעלות. מנגד כפר מנדא במקום העשירי, שתי נקודות פחות מבועיינה. כפר מנדא מגיעה למשחק לאחר שלא ראתה ניצחון במשך ארבעה משחקים.

קובי בדש, קרב צמרת מסקרן לקבוצתו מול כפר מנדא.

איחוד בני מג'דל כרום-אחווה עראבה, שבת 10:30.

הדבר היחיד המפריד בין שני הקבוצות שלוש נקודות, בעקבות תיקו אחד שמג'דל כרום השיגה ולמרות הנקודה המקומיים במקום השביעי והאורחים במקום ה-11. מג'דל כרום מגיעה למשחק אחרי ניצחון גם עראבה עם ניצחון מפתיעה למדי נגד נהריה. במפגשים בין השנים שני הקבוצות ניצחו בהתאמה.

מכבי צעירי שפרעם-עירוני בני כאבול.

מפגש קצוות צפוי בשפרעם. כאשר שפרעם מגיעה מהמקום האחרון עם הפסד נקודות ומאזן של -9. המשחק בניהם הוא תחת עננה של ספק לאחר שני המשחקים האחרונים של שפרעם בוטלו. מנגד בני כאבול מטפסת למקום השישי עם ניצחון אחד עם הפסד אחד בלבד בשבעת המשחקים האחרונים.

צילום תמונה: פייסבוק מכבי טמרה

שתף: