צילום: מוסא בסול

לקראת המחזור ה-8 ליגה ב' צפון ב'

המחזור ה-8 בליגה ב' צפון ב' יתקיים בסוף השבוע. במוקד המחזור: מ.ס דבוריה – מכבי בני ריינה. מאת: מאור בכר.

הפועל רמות מנשה-מכבי נוג'ידאת, שישי 13:15.

לאחר חמישה משחקים מכבי נוג'ידאת נעצרה כשהיא רושמת שני משחקים ללא ניצחון. מנגד רמות מנשה עם שלוש נקודות בלבד, לא כפי שקיוו כנראה בקבוצה מרמות מנשה. נוג'ידאת תרצה את הניצחון שיקרב אותה אל המקום הראשון מנגד גם הקבוצה של לירן שלמה תרצה את הניצחון על מנת לברוח במעט מהתחתית

הפועל בני ערערה-הפועל טירת הכרמל, שישי 12:00.

ערערה גם הם יכולים להיות מרוצים מפתיחת עונה כשהיא עם הפסד בודד שמממקם אותה במקום ה-7 עם 9 נקודות. מנגד הקבוצה מטירת הכרמל עם הפסד כואב לסנדלה וזאת לאחר שהיתה טובה במשחק אך הרבתה להחמיץ. טירת הכרמל במקום ה-11 עם חמש נקודות, כשהפסד יכול לדרדר אותה במורד הטבלה.

מ.ס דבוריה-מכבי בני ריינה, שבת 14:30.

דו קרב צמרת בין שני הקבוצות החזקות בליגה. הקבוצה של חנא פרוד במקום הראשון עם שמונה עשרה נקודות מנגד החבורה מריינה עם מאזן נקודות זה, שהפרש שערים טוב יותר של דבוריה מותר את ריינה במקום השני. מי שעלול להיות שובר השיוויון במשחק הוא שחקנה של ריינה, מוחמד עוואד שזוקף לזכותו שמונה שערים. גם דבוריה אוחזת בסגל שחקנים אמתני בין היתר ניתן למנות את החלוץ הוותיק והמנוסה, וויאם עמאשה.

שחקני בני ריינה, ינצחו את דבוריה ? צילום: מוסא בסול.

הפועל בית שאן-איחוד בני כפר קרע, שישי 13:00.

בבית שאן חזרו לחייך אחרי הניצחון הגדול במחזור האחרון וזאת שלפני זה היא הייתה בפתיחת עונה חלשה ובלתי צפויה. מנגד הקבוצה מכפר קרע מגיעה לאחר שהובסה במחזור האחרון על ידי סנדלה ולפני זה על ידי דבוריה. ללא ספק בבית שאן ירצו לרוץ על הגל ולהמשיך לנצח מנגד גם בכפר קרע זה ברור שירצו לצאת מגל התבוסות. שני הקבוצות מייחלות לניצחון על מנת לברוח מהתחתית.

הפועל סנדלה-אחי איכסל, שבת 14:30.

סנדלה ברצף משחקים טוב כשהיא מטפסת לאיטה על אמצע הטבלה וזאת לאחר שלושה ניצחונות עם ממוצע של ארבע שערים למשחק. מנגד אחי איכסל אחת הקבוצות החלשות של הליגה עם אפס נקודות עד כה ולא נראה שהקבוצה עתידה להישאר בליגה.

עמית דהאן, יכבוש מול אחי איכסל ? צילום: פייסבוק סנדלה.

הפועל בני מוסמוס-הפועל דלית אל הכרמל, שישי 14:00.

הקבוצה המקומית ממוסמוס תופסת את המקום הרביעי כשהיא רחוקה שש נקודות מהפסגה. למרות המיקום היא סופגת שני הפסדים רצופים. מנגד הקבוצה מדליית אל הכרמל היא כנראה הגרועה בליגה כשהיא סופגת שישיות במשך שלושת המשחקים האחרונים עם מאזן של -22. אם לא יקרה נס לקבוצה היא עם רגל וחצי בליגה ג'.

שתף: