צילום: פייסבוק בועיינה

סיכום המחזור ה-8 ליגה ב' צפון א'

המחזור ה-8 בליגה ב' צפון א'. ניצחונות למכבי עירוני טמרה ומ.ס. בני 'ממבע' הגולן והגליל. מאת: מאור בכר.

מ.כ אלנהדה נצרת 2-0 אחי עכו.

אחי עכו ממשיכה להתאושש כשהיא סופרת ארבעה משחקים ללא הפסד מאז התבוסה לבועיינה. מנגד הקבוצה מנצרת רושמת הפסד שלישי רצוף כשהיא מתחת לקו האדום. שערים של מוחמד פדל בדקה ה-24' ועואד קדח בדקה ה-60' העניקו את הניצחון לעכו שמטפסת למקום השביעי.

מכבי סקציה מעלות 2-1 מ.ס צעירי כפר כנא.

מעלות ממשיכה על אף שמה לרדת עם משחק רביעי ללא ניצחון, מנגד הקבוצה מכפר כנא יצאה בחיוך גדול מהמשחק לאחר חמישה משחקים ללא ניצחון. כפר כנא פתחה טוב עם שער בדקה ה-14 של ראדי מוהנא, מעלות איזנה בדקה ה-26 משער של איתן אדרי. ראדי מוהנא סגר את הסיפור עם צמד בדקה ה-77' ושלח את כפר קנא טיפה לנשום אוויר כשהיא במקום ה-11, מעלות מנגד במקום ה-14 מרחק של שתי נקודות בלבד מהקו האדום.

בית"ר נהריה 1-0 מ.כ צעירי טמרה.

נהריה ממשיכה במסכת ההפסדים כשהיא רושמת הפסד שני רצוף שמרחיק אותה מהפסגה. טמרה חוזרת לסורה לאחר שני משחקים ללא ניצחון. השער היחיד במשחק הובקע בדקה ה-68' על ידי מוחמד עמאר.

מ.ס בני ממב"ע הגולן והגליל 1-3 מכבי בני נחף.

הקבוצה מהגולן ממשיכה לדרוס את הליגה עם ניצחון חמישי שמעלה אותה למקום השני. מנגד הקבוצה מנחף עם הפסד ראשונה העונה במקום השלישי. נחף עלתה ראשונה ליתרון משער של מהנא חואלד. ממבע חזרה למשחק בדקה ה-59' משער בנגיחה מקרוב של עמאר אבו ג'באל. דקות לאחר מכן נאג'י אבו ג'אבל השלים מהפך לזכות הקבוצה מהגולן. בדקה ה-78', עמאר אבו ג'אבל השלים את השלישי וקבע את תוצאת המשחק.

מכבי עירוני טמרה 0-1 מכבי אחווה ירכא.

הקבוצה השנייה מטמרה בליגה ממשיכה לעשות חיל כשהיא מגדילה את הפעם בפסגה לארבע נקודות. מנגד הקבוצה מירכא ממשיכה להפסיד ומתקרבת לקו האדום. השער היחיד שהובקע במשחק הובקע על ידי מועד עזיזאה בדקה ה-56'.

הפועל בועיינה 3-3 מ.כ אחווה מנדא.

משחק רב שערים ומרתק מאוד נערך באצטדיון בועינה. הראשונה לפתוח את חגיגת השערים היא המארחת עם שער של פארס גנאים בדקה ה-43', מיידן שטינברג הכפיל את התוצאה כעבור שש דקות. מנדא חזרה למשחק עם שערים של מוחמד זידאן (52') ומוחמד חלומי(56'). שאדי חמודה הפך את התוצאה תוך דקה אך מוחמד זידאן החזיר את השיוויון בדקה ה-90'. בועיינה שנייה בטבלה, מנדא עשירית.

צילום: פייסבוק בועיינה

שתף: