*צילום תמונה ראשי: אודליה מטרי

עמית בן דוד: " מתחילת העונה סימנו את הסדרה מול באר שבע כסדרה שתקבע את זהות העולה לליגת העל."

עירוני נס ציונה חוגגת עלייה לסדרת הגמר מול הפועל באר שבע, לאחר ניצחון בסדרת חצי גמר מול מכבי הוד השרון בתוצאה 3:1. בשבת: סדרת הגמר מול הפועל בש", המנצחת תשחק בעונה הבאה בליגת העל.

שאגות השמחה אשר נשמעו ביום רביעי באולם בהוד השרון, היו מעידים על גודל השמחה והצהלה בקרב אנשי ושחקני עירוני נס ציונה. הכתומים של נדב זילברשטיין, חגגו ניצחון שלישי בסדרה מול מכבי הוד השרון והעפילו לסדרת הגמר מול הפועל באר שבע.

נס ציונה מגיעה למאני טיים וכבר בשבת תחל את סדרת הגמר מול הפועל באר שבע, בקרב על בזכות לשחק בעונה הבאה בליגת העל. בקבוצה מאמינים לאחר העלייה בסדרת חצי הגמר מול הוד"ש, הקבוצה תמשיך במסע אל עבר העלייה. נס ציונה סיימה את עונת המשחקים בליגה במקום הרביעי. בסדרת רבע הגמר, הקבוצה ניצחה את הפועל רמת גן/גבעתיים. במשחק הראשון ניצחה הקבוצה בתוצאה 82:90. במשחק השני ניצחה הקבוצה בתוצאה 83:79. בסדרת חצי הגמר הקבוצה פגשה במכבי הוד השרון. המשחק הראשון נערך באולם המושבה בו ניצחה הקבוצה בתוצאה 76:83. במשחק השני נוצחה הקבוצה בתום הארכה בתוצאה 99:105. ברביעי השליה הקבוצה ניצחון שלישי באולמה הביתי בתוצאה 80:94.

עמית בן דוד שחקן הקבוצה מסכם את סדרת חצי הגמר מול מכבי הוד השרון: "היתה סדרה קשה מאד נגד הוד השרון שהיא קבוצה טובה ומאומנת. כולנו שמחים שהצלחנו לנצח אותם עם כדורסל טוב והרבה אופי".

KADURSAL LEUMIT

קהל אוהדי עירוני נס ציונה. יחגגו בסיום סדרת הגמר חזרה לליגת העל ?  צילום: דף פייסבוק נס ציונה.

עירוני נס ציונה מעפילה לסדרת הגמר, בה תפגוש את הפועל באר שבע למפגש מסקרן. כיצד נערכים לסדרה ?

"כולם מתחילת העונה סימנו את הסדרה מול באר שבע כסדרה שתקבע את זהות העולה לליגת העל. תהיה סדרה בין שתי קבוצות שלאף אחת מהן אין יתרון בולט על השנייה. אנחנו ננסה להביא את הנסיון והאנרגיות שהראנו בחצי הגמר וננסה להעביר את הביתיות אלינו הרבה בזכות הקהל שמלווה אותנו במשחקי החוץ וממלא את האולם הביתי שלנו".

רבים מגדירים את עירוני נס ציונה כפייבוריטית בסדרה, מסכים ?

"אנחנו לא מתייחסים למי פייבוריטית, אלא מתייחסים לכל משחק בפני עצמו. לבאר שבע יש את יתרון הביתיות אז ברור שכדי לנצח את הסדרה נצטרך לנצח משחק בבאר שבע".

שיחקת בליגת העל, העונה בליגה הלאומית. כשחקן מה מאפיין את הליגות הללו ?

"הליגות שונות לגמרי. מבחינת הסגנון, מספר הזרים, הקצב וכו' כמובן שהליגה הלאומית מאופיינת ביותר שחקנים ישראלים שנותנים את הטון בקבוצותיהם".

לסיום, לאורך העונה ובייחוד בסדרות הפלייאוף הקבוצה זוכה לתמיכת קהל אוהדיה. מה תרצה לומר טרם תצא לדרך סדרת הגמר ?

"כל שהעונה התקדמה הקהל שלנו גדל והראה כמה הוא טוב וחשוב לנו. קהל טוב נמדד בזמנים הפחות טובים וגם כשהיו לנו כאלה במהלך העונה הוא היה שם ותמך בנו. מקווה ומאמין שבסוף הסדרה הזו נוכל כולנו לשמוח ביחד".

*צילום תמונה ראשי: אודליה מטרי

שתף: