1:0 להפועל קטמון ירושלים מול הפועל ר"ג

משחק רביעי ללא הפסד להפועל קטמון ירושלים  לאחר 1:0 על הפועל רמת גן במסגרת המחזור ה-10 בליגה הלאומית. מאת: מאור בכר.

הפועל קטמון ירושלים היא מן המועמדות הבולטות לעליית ליגה ולמעשה אם יקרה משהו אחר מלבד עלייה זה יחשב ככישלון. מנגד הפועל רמת גן עם ניר ברקוביץ' לא מצליחה לייצר עונה טובה עד כה שנעצרה לאחר שלושה משחקים ללא הפסד.

השער היחיד במשחק שייך לעדן דהן כבר אחרי שלוש דקות בלבד וזאת לאחר שקודם לכן תמיר עדי חוטף כדור במרכז המגרש, מתגבר על שני שחקני הגנה ומעביר מסירת רוחב נפלאה לעדן דהן שמקרוב מגלגל את הכדור לרשת 1:0 הפועל קטמון ירושלים יתרון שנשמר עד הסיום. מכאן המשחק החל ונהפך לביזארי, בדקה ה-58' הפסקת חשמל באחד מעמודי התאורה גרם להפסקת המשחק למשך כעשר דקות.

בתוספת הזמן הבלאגן רק התעצם כשבדקה ה-91', מאמנה של רמת גן, ניר ברקוביץ' פורץ למגרש, בועט בכדור ומורחק. שלוש דקות לאחר מכן עבירה גסה של דניאל בוסי עולה לו בצהוב שני ובאדום, קטמון ירושלים נותרת בעשרה שחקנים .שתי דקות מאוחר יותר ברק לוי הכשיל את דור חוגי ברחבה, השופט אישר פנדל אבל שניות לאחר מכן ביטל אותו בעצת הקוון, החלטה שנויה במחלוקת. בדקה ה-102 רמת גן, ישראל ראש מאזן את התוצאה אך השופט מבטל את השער בעקבות נבדל. דקה לאחר מכן גם רמת גן נותרה בעשרה שחקנים לאחר שהשופט הרחיק את יובל אבידור בעקבות מחאתו נגד השופט. 1-0 להפועל קטמון שמגדילה את הפער לחמש נקודות.

גולן חרמון, עוזר המאמן הפועל קטמון ירושלים מסר לאתר ליגה בסיום: " מרוצים מאוד מהניצחון שמח שחזרנו למסלול הניצחונות, הניצחון מוקדש כולו לליאור זדה על העבודה הקשה שלו, שהפעם נאלץ לראות מהצד, והניצחון הזה מחזק את העוצמות שיש לקבוצה הזו ומוכיח כמה היא חזקה ואיכותית".

שתף: